Fotografowanie – to w gruncie rzeczy akt nieinterwencji.

Susan Sontag

Cześć, jestem Kasia, zwana Perko.

Staram się uwieczniać zarówno te niezwykłe i piękne dni, które są przed Wami, jak i te na pozór zwyczajniejsze. Niezależnie od wydarzenia, pragnę wyłapać chwile magiczne, które poprzez zatrzymanie w kadrze, będą opowiadały historię, której bohaterami jesteście Wy, Wasza rodzina, przyjaciele. Scenerią tych pięknych opowieści mogą być zarówno lokalizacje położone niedaleko mojego miejsca zamieszkania, jak i te dalsze, czy najdalsze zakątki świata.

Fotografowanie to nieustanny rozwój oraz inwestycja we własne zdolności po to, żebyście mieli wspaniałą pamiątkę ze ślubu, z sesji ślubnej, brzuszkowej, noworodkowej, czy też innego wydarzenia (rodzinnego bądź firmowego). Jeśli jednak na powyższej liście nie widnieje Wasza wizja, pamiętajcie, że jako kobieta fotografująca z chęcią podejmę się różnych wyzwań. Możemy omówić Wasze pomysły na niezobowiązującym spotkaniu, podczas którego poznamy siebie nawzajem oraz odpowiem na Wasze pytania i opiszę swój styl pracy.

Do zobaczenia! 🙂
Perko

Dane kontaktowe:
tel. +48 606 261 042
e-mail: kontakt@perkophotography.pl
e-mail: perkophotography@gmail.com

p.s. Jak widać na podstawie powyższych zdjęć, aparat jest nieodłączną częścią mnie. Jednak udało mi się znaleźć jakieś ujęcie, na którym wyjątkowo jestem po drugiej stronie obiektywu. 🙂